Vyhľadávanie
Search

HF Mixing Group

Od novembra roku 2012 patrí HF NaJUS, a. s. do skupiny firiem celosvetovej nadácie L. Possehl & Co. mbH, a to prostredníctvom nemeckej strojárskej spoločnosti Harburg-Freudenberger Maschinenbau GmbH.

Naša spoločnosť sa stala najmladším ale plnohodnotným členom divízie HF Mixing Group, ktorá dlhodobo pôsobí na všetkých kontinentoch. Do tohto zoskupenia patria, spolu s materskou spoločnosťou sídliacou v Nemecku, aj ďalší významní partneri: Farrel Limited vo Veľkej Británii, Farrel Corporation v Spojených štátoch amerických a v neposlednom rade v Taliansku sídliaca spoločnosť POMINI Rubber & Plastics.

Svoje napredovanie a dôležitosť postavenia v rámci skupiny dokazuje HF NaJUS, a. s. i tým, že v roku 2014 došlo k ďalšiemu rozšíreniu spolupráce s divíziou HF TireTech Group prostredníctvom dodávania technologických celkov pre túto spoločnosť.

Všetky významné inovácie gumárenského a pneumatického priemyslu boli vyvinuté spoločnosťami v rámci HF Mixing Group a HF TireTech Group, preto môžeme v súčasnosti považovať spoločnosť HF NaJUS, a. s. za jedného z európskych lídrov medzi výrobcami v danom odvetví. Tento fakt potvrdzuje i skutočnosť, že medzi najvýznamnejších zákazníkov tejto skupiny patria popredné gumárenské spoločnosti, ako napr. Michelin, Goodyear, Continental, Pirelli a mnohé iné, celosvetovo známe firmy.

HF Mixing Group Locations

Entities - Representation - Location

GROUP Harburg-Freuderberger Maschinenbau GmbH
Worldwide

MIXING GROUP
Freudenberg, Germany

Harburg-Freudenberger Masch. GmbH
Freudenberg, Germany

HF Rubber Machinery, Inc
Topeka, Kansas, USA

Farrel Ltd
Rochdale, UK

POMINI Rubber & Plastics srl
Rescaldina, Italy

Farrel Pomini
Ansonia, Connecticut, USA

HF NaJUS, a. s.
Dubnica nad Váhom, Slovakia

TireTech GROUP
Hamburg, Germany

Harburg-Freudenberger Masch. GmbH
Hamburg, Germany

HF Belišće d.o.o.
Belišće, Croatia

HF Rubber Machinery, Inc.
Akron, Ohio, USA