Vyhľadávanie
Search

Spoznajte náš tím

Člen predstavenstva


Ing. Ladislav Tarabík

Finančný riaditeľ a člen predstavenstva

Tel.: +421 911 089 158
E-mail: Ladislav.Tarabik@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Člen predstavenstva


Ing. Róbert Gregorovics

Prevádzkový riaditeľ a člen predstavenstva

Tel.: +421 948 225 725
E-mail: Robert.Gregorovics@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina, nemčina

Výskum a vývoj


Ing. Ľubomír Kubáň

Senior manažér výskumu a vývoja

Tel.: +421 908 726 918
E-mail: Lubomir.Kuban@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: nemčina

Montáž


Peter Koleno

Senior manažér montáže

Tel.: +421 911 916 633
E-mail: Peter.Koleno@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Výroba


Ing. Michal Holák

Senior manažér výroby

Tel.: +421 905 571 412
E-mail: Michal.Holak@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: nemčina

Kvalita procesu


Ing. Helena Strháková

Senior manažér kvality

Tel.: +421 905 350 889
E-mail: Helena.Strhakova@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: nemčina

Predaj


Ing. Richard Bahno

Manažér predaja

Tel.: +421 915 776 963
E-mail: Richard.Bahno@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina, nemčina

Logistika


Ing. Peter Homolík

Senior manažér logistiky

Tel.: +421 910 807 314
E-mail: Peter.Homolik@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina, nemčina

Servis


Ing. René Bero

Manažér servisu pre východnú Európu

Tel.: +421 905 403 271
E-mail: Rene.Bero@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Účtovníctvo a kontroling


Ing. Vladimíra Kňažeková

Senior manažér financií

Tel.: +421 911 010 934
E-mail: Vladimira.Knazekova@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina, nemčina

Údržba majetku a budovy


Ing. Jozef Trunek

Senior manažér správy a údržby budovy

Tel.: +421 911 067 908
E-mail: Jozef.Trunek@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Informačné technológie


Peter Kučera

Senior manažér IT

Tel.: +421 905 972 418
E-mail: Peter.Kucera@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: nemčina

Personálne oddelenie


Ing. Ivana Kvasnicová

Senior manažér personálneho oddelenia

Tel.: +421 905 972 419
E-mail: perso@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Sekretariát


Miroslava Sýkorová

Sekretariát

Tel.: +421 911 916 629
E-mail: Miroslava.Sykorova@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: nemčina

Kontaktujte nás