Vyhľadávanie
Search

Spoznajte náš tím

Člen predstavenstva


Ing. Ladislav Tarabík

Finančný riaditeľ a člen predstavenstva

Tel.: +421 911 089 158
E-mail: Ladislav.Tarabik@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Člen predstavenstva


Ing. Róbert Gregorovics

Prevádzkový riaditeľ a člen predstavenstva

Tel.: +421 948 225 725
E-mail: Robert.Gregorovics@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina, nemčina

Divízia výroby


Ing. Michal Holák

Senior manažér výroby

Tel.: +421 905 571 412
E-mail: Michal.Holak@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: nemčina

Divízia predaja


Ing. Richard Bahno

Manažér predaja

Tel.: +421 915 776 963
E-mail: Richard.Bahno@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: nemčina

Divízia logistiky


Ing. Peter Homolík

Senior manažér logistiky

Tel.: +421 910 807 314
E-mail: Peter.Homolik@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: nemčina, angličtina

Divízia servisu


Ing. René Bero

Manažér servisu pre východnú Európu

Tel.: +421 905 403 271
E-mail: Rene.Bero@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Personálne oddelenie


Ing. Ivana Kvasnicová

Senior manažér personálneho oddelenia

Tel.: +421 905 972 419
E-mail: perso@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Sekretariát


Miroslava Sýkorová

Sekretariát

Tel.: +421 911 916 629
E-mail: Miroslava.Sykorova@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: nemčina