Vyhľadávanie
Search

Spoznajte váš kontakt

Predaj výrobkov


Richard Bahno

Predaj výrobkov

Tel.: +421 915 776 963
E-mail: Richard.Bahno@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina, nemčina

Predaj servisu a inštalácie


René Bero

Predaj služieb

Tel.: +421 905 403 271
E-mail: Rene.Bero@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Nákup


Michal Kozák

Manažér nákupu

Tel.: +421 911 067 913
E-mail: Michal.Kozak@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina, nemčina

Personálne oddelenie


Martina Fecková

Špecialista personalistiky

Tel.: +421 911 116 234
E-mail: perso@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Kontrola


Natália Ančicová

Senior manažér kontroly produktu

Tel.: +421 904 581 126
E-mail: Natalia.Ancicova@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Výskum a vývoj


Ľubomír Kubáň

Senior manažér výskumu a vývoja

Tel.: +421 908 726 918
E-mail: Lubomir.Kuban@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: nemčina, angličtina

Účtovníctvo


Janka Veliká

Manažér účtovníctva

Tel.: +421 911 916 613
E-mail: Janka.Velika@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina, nemčina

Údržba


Jozef Trunek

Senior manažér správy a údržby budovy

Tel.: +421 911 067 908
E-mail: Jozef.Trunek@hf-mixinggroup.com
Jazykové znalosti: angličtina

Kontaktujte nás