Vyhľadávanie
Search

Priemysel

„Sme jedným z lídrov strojárskeho priemyslu na strednom Považí“

Produkty HF NaJUS, a. s. sú prevažne určené pre gumárenský priemysel. Na historickom základe však spoločnosť dokáže vyrobiť aj dielce a stroje pre kovospracujúci, sklársky, obalový, letecký, automobilový a stavebný priemysel.

Produkty zahŕňajú jednoúčelové stroje a linky, stroje a zariadenia na výrobu gumárenských výrokov a pneumatík, kalibre, prípravky, strojné zariadenie na úpravu plechov, malé komponenty a náhradné diely – všetko na základe zákazkovej výrobky.

Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov a služieb, ktoré sú prevažne určené na export do celého sveta.

AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL

V automobilovom priemysle dodáva spoločnosť HF NaJUS, a.s. komponenty, podskupiny a stroje vrátane mechanickej montáže, elektrickej, hydraulickej a pneumatickej inštalácie, spolu s odskúšaním a oživením strojov, najmä pre zákazníkov z Nemecka, Maďarska, Rumunska a Francúzska.

GUMÁRENSKÝ PRIEMYSEL

Všetky významné inovácie gumárenského a pneumatického priemyslu boli vyvinuté spoločnosťami v rámci HF Mixing Group a HF TireTech Group, a preto môžeme v súčasnosti považovať spoločnosť HF NaJUS, a. s. za jedného z európskych lídrov v tomto odvetví. Svedčí o tom i fakt, že najvýznamnejšími zákazníkmi skupiny sú popredné gumárenské spoločnosti, ako napr. Michelin, Goodyear, Continental, Pirelli a pod.

OCELIARSKY PRIEMYSEL

HF NaJUS, a. s. vyrába diely, montážne skupiny, podskupiny, plnoautomatizované výrobné linky a kompletné produkty pre externých zákazníkov, ktorí tieto stroje následne využívajú vo svojom odvetví po celom svete. O tomto fakte svedčí napríklad aj dlhodobá spolupráca so spoločnosťami na výrobu zariadení na spracovanie pásov, plechov, navíjačiek, odvíjačiek a celého radu spracovateľských liniek v oceliarskom priemysle.

RECYKLAČNÝ PRIEMYSEL

Recyklačný priemysel je rýchlo rastúci priemysel na svetovom trhu, ktorého súčasťou je samozrejme aj spoločnosť HF NaJUS, a. s., a to prostredníctvom výroby plne automatizovaných strojov na spracovávanie a recykláciu pôdy.

SKLÁRSKY PRIEMYSEL

Na základe skúseností a histórie vlastníctva firmy sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. aj naďalej zaoberá výrobou dielov pre najväčší slovenský sklársky závod RONA a.s., Lednické Rovne, ktorému taktiež poskytuje služby ako sú generálne opravy, repasovanie, výroba náhradných dielov a pozáručný servis strojov.

LETECKÝ PRIEMYSEL

Spoločnosť má viac ako 10-ročnú tradíciu vo výrobe dielov pre letecký priemysel. Až na malé časti dokáže HF NaJUS, a. s. vyrobiť celé krídlové upínacie konštrukčné príslušenstvo, ako aj diely k rámovým konštrukciám pre predné a zadné hrany krídla lietadiel. V tejto oblasti má  spoločnosť celý rad spokojných zákazníkov vo Veľkej Británii a Nemecku, odkiaľ bol spoločnosti HF NaJUS, a.s. udelený certifikát o schválení kvality.