Vyhľadávanie
Search

Priemysel

Výrobky HF NaJUS, a. s. sú určené prevažne pre gumárenský priemysel. Na historickom základe však spoločnosť dokáže vyrobiť aj dielce a stroje pre kovospracujúci, sklársky, obalový, letecký, automobilový a stavebný priemysel.

Výrobky zahŕňajú jednoúčelové stroje a linky, stroje a zariadenia na výrobu gumárenských výrokov a pneumatík, kalibre, prípravky, strojné zariadenie na úpravu plechov, malé komponenty a náhradné diely – všetko na základe zákazkovej výrobky. Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov a služieb, ktoré sú prevažne určené na export do celého sveta.

AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL

V automobilovom priemysle dodáva naša spoločnosť komponenty, podskupiny, stroje vrátane mechanickej montáže, elektrickej, hydraulickej, pneumatickej inštalácie, spolu s odskúšaním a oživením, a to najmä pre zákazníkov z Nemecka, Maďarska, Rumunska a Francúzska.

GUMÁRENSKÝ PRIEMYSEL

Všetky významné inovácie gumárenského a pneumatického priemyslu boli vyvinuté spoločnosťami v rámci HF Mixing Group a HF TireTech Group, a preto môžeme v súčasnosti považovať spoločnosť HF NaJUS, a. s. za jedného z európskych lídrov v tomto odvetví. Svedčí o tom i fakt, že najvýznamnejšími zákazníkmi skupiny sú popredné gumárenské spoločnosti, ako napr. Michelin, Goodyear, Continental, Pirelli a pod.

OCELIARSKY PRIEMYSEL

HF NaJUS, a. s. vyrába diely, montážne skupiny, podskupiny, plnoautomatizované výrobné linky a kompletné produkty pre externých zákazníkov, ktorí následne tieto stroje využívajú vo svojom odvetví po celom svete. O tomto fakte svedčí napríklad aj dlhodobá spolupráca so spoločnosťami na výrobu zariadení na spracovanie pásov, plechov, navíjačiek, odvíjačiek a celého radu spracovateľských liniek v oceliarskom priemysle.

RECYKLAČNÝ PRIEMYSEL

Recyklačný priemysel je rýchlo rastúci priemysel na svetom trhu a, samozrejme, jeho súčasťou je aj HF NaJUS, a. s., a to prostredníctvom výroby plne automatizovaných strojov na spracovávanie a recykláciu pôdy.

SKLÁRSKY PRIEMYSEL

Na základe skúseností a histórie vlastníctva firmy sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. aj naďalej zaoberá výrobou dielov pre najväčší slovenský sklársky závod RONA a.s., Lednické Rovne, ktorému taktiež poskytuje služby, ako sú generálne opravy, repasovanie, výroba náhradných dielov, ako i pozáručný servis strojov.

LETECKÝ PRIEMYSEL

Spoločnosť má viac ako 10-ročnú tradíciu vo výrobe dielov pre letecký priemysel. Až na malé časti dokáže HF NaJUS, a. s. vyrobiť celé krídlové upínacie konštrukčné príslušenstvo, ako aj diely k rámovým konštrukciám pre predné a zadné hrany krídla lietadla. V tejto oblasti má naša spoločnosť celý rad spokojných zákazníkov vo Veľkej Británii a Nemecku, ktorí nám udelili aj certifikát o schválení kvality.